Gizlilik Sözleşmesi

Leydi Kozmetik

Bu beyan Clemencycolor.com (LEYDİ KOZMETİK ve İtr. Paz. Tic. Ltd. Şti ) gizlilik politikasını içerir. Clemencycolor.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Clemencycolor.com alışveriş,üyelik aşamalarında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kullanıcılarımızın kişisel verilerinin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Kullanıcı Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Clemencycolor.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Clemencycolor.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Clemencycolor.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Clemencycolor.com üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece bilgilendirme postaları, mesajları e-mail adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-posta ve mesaj alımlarıyla ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-posta ve mesaj içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer diğer ürünler, üçüncü şahısların reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128bit olarak şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.

Bize aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

LEYDİ KOZMETİK ve İtr. Paz. Tic. Ltd. Şti

Adres: Atatürk Mah. İkitelli Cad. No:37/A Küçükçekmece İstanbul

E-Posta: [email protected]

Telefon: 0212 613 03 87 ( Hafta İçi : 10:00 - 18:00 Saatleri Arasında Ulaşabilirsiniz)